Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 28 від 15.02.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15.02.2021 №28
 
Про стан виконавської дисципліни у виконкомі, управліннях та відділах Новогродівської міської ради за підсумками роботи у 2020 році

Заслухавши інформацію про стан виконавської дисципліни у виконкомі, управліннях та відділах міської ради за підсумками роботи у  2020 році, виконком міської ради відмічає, що організація виконання та здійснення контролю за виконанням розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації,  рішень виконкому міської ради, розпоряджень міського голови, контрольних документів вищих органів влади набула системності і дієвості. Налагоджена чітка взаємодія між управліннями та відділами міської ради з контрольних питань.

Рівень виконавської дисципліни за підсумками 2020 року склав - 100 % (в 2019 – 99,7%).  Відповідно до показників, за якими проводився аналіз стану виконання контрольних документів та доручень, визначено систему організації контролю у  виконкомі Новогродівської міської ради ефективною,  всі показники, за якими проводився аналіз, визначено позитивними. Аналіз стану виконавської дисципліни характеризується закріпленням позитивних тенденцій, терміни, визначені в документах витримуються, випадки виконання документів з порушенням термінів несистемні і мають разовий характер.

Виконання контрольних документів ведеться відповідно місячних планів-графіків та оперативної інформації про рух документів, що перебувають на контролі у відділі діловодства, контролю та кадрової роботи Новогродівської міської ради. Постійно ведеться роз’яснювальна робота щодо правильності оформлення та підготовки відповідей на контрольні документи, що призвело до поліпшення справ у роботі з контрольними документами.

Всі вжиті заходи в цілому сприяли підтриманню  виконавської дисципліни на високому рівні, недопущення зривів  в виконанні документів та доручень, своєчасному інформуванню.

З метою додержання та подальшого підвищення рівня виконавської дисципліни у відділах та управліннях Новогродівської міської ради, посилення відповідальності посадових осіб, які не забезпечують належну організацію виконання доручень, керуючись статтею 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Новогродівської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Організацію роботи з підвищення та укріплення виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради вважати такою, що відповідає сучасним вимогам та визначити її, як одну з пріоритетних.

2. Начальникам управлінь та відділів міської ради:

1) Забезпечити дієвий контроль за неухильним дотриманням вимог регламенту   роботи   виконавчих  органів  міської  ради  в  частині підготовки

проектів розпорядчих документів та організації виконання службових документів.

2) Здійснювати постійний аналіз стану виконання розпоряджень голови облдержадміністрації, керівника обласної військо-цивільної адміністрації, розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.

3) Звернути увагу на змістовність наповнення документів, своєчасність їх виконання, недопущення проявів формального ставлення до виконання контрольних завдань та документів.

3. Відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Кондакова):

1) Здійснювати постійний аналіз виконання контрольних завдань та щотижня інформувати керівництво міської ради про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах міської ради.

2) У разі виявлення  випадків порушення виконавської дисципліни, зриву термінів виконання контрольних документів подавати першому заступнику міського голови і міському голові доповідні записки щодо порушників.

4. Керуючому справами виконкому Кириченко Н.А. у разі надходження доповідних записок з питань порушення виконавської дисципліни клопотати перед міським головою про притягнення до відповідальності винних осіб та накладання відповідних дисциплінарних стягнень.

Новогродівський міський голова                                      Олександр ШЕВЧЕНКО