Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 28.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


28.01.2021
 
Про оголошення конкурсного відбору на посаду керівника комунального підприємства

У зв’язку з тим, що станом на 1 лютого 2021 року посада директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток» є вакантною, з метою  забезпечення стабільної роботи підприємства, підвищення  ефективності  та  прозорості  діяльності комунальних підприємств, вдосконалення   порядку   застосування контрактної  форми наймання на роботу керівників підприємств, що перебувають в комунальній власності Новогродівської міської ради, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Оголосити конкурсний відбір на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток».

2. Затвердити:

   1) Склад Комісії з проведення Конкурсного відбору на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток» (додається).

   2) Кваліфікаційні вимоги до претендентів на участь у конкурсному відборі на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток» (додається).

  3) Перелік документів, що подаються для участі у конкурсному відборі на участь у конкурсному відборі на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток» (додається).

  4) Вимоги до конкурсної пропозиції (перспективного плану розвитку підприємства) (додається).

  1. Відділу з організаційних і представницьких питань (Гусак) забезпечити негайне оприлюднення на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради оголошення про проведення конкурсного відбору на на посаду директора Комунального підприємства «Міський гуртожиток».
  2. Заяви щодо участі у конкурсному відборі та інші документи приймаються протягом 20 робочих днів з дати оприлюднення оголошення за адресою: вулиця Олега Кошового, буд.46, Відділ комунального господарства Управління міського господарства Новогродівської міської ради (1й поверх), місто Новогродівка, Донецька область, 85483, понеділок-п’ятниця 800-1600, електронна адреса, за якою приймаються заяви та документи щодо участі у конкурсному відборі: .
  3. Дане розпорядження затвердити на черговому засіданні міської ради.

Міський голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКО