Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/5-10 від 21.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

21.01.2021 №8/5-10
 
Про внесення змін до програми «Розвиток та підтримка комунальних закладів охорони здоров'я»

З метою своєчасної оплати енергоносіїв та комунальних послуг, подальшого удосконалення роботи в галузі охорони здоров'я, збереження і зміцнення здоров'я населення, у зв’язку з прийомом в комунальну власність Новогродівської міської ради, закладів охорони здоров , що знаходяться в управлінні Мар їнської міської територіальної  громади керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА

  1. Внести зміни до програми «Розвиток та підтримка комунальних закладів охорони здоров'я» м. Новогродівка на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради  від 04.12.2019 № 7/61-6, в перелік завдань і заходів Програми:

-   до розділу 1 пункт 1 «Забезпечити лікувальний заклад міста , що надає первинну медичну допомогу , видатками на оплату енергоносіїв та комунальних послуг» змінити орієнтовані обсяги фінансування (тис.грн.) «514,7» на «855,7»;

-  розділ 1 доповнити пунктом 6 «Забезпечити лікувальні заклади, що надають первинну медичну допомогу, видатками  на: предмети, матеріали, обладнання та інвентар; оплата послуг (крім комунальних); інші поточні видатки» орієнтовані обсяги фінансування (тис.грн.) «156,3» 

- до розділу 1 доповнити пунктом 7 «Забезпечити лікувальні заклади, що надають первинну медичну допомогу видатками на  медикаменти та перев язувальні матеріали» змінити орієнтовані обсяги фінансування (тис.грн.) «44,0» 

-  до розділу 1 доповнити пунктом 8 «Забезпечити лікувальні заклади, що надають первинну медичну допомогу, видатками  на оплату праці і нарахування на заробітну плату» орієнтовані обсяги фінансування (тис.грн.) «427,7» 

Відповідальним виконавцям забезпечити виконання Програми.

  1. Контроль за виконанням покласти на постійно діючу комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням (Безручко).

Міський голова                                                                                                О.М. Шевченко