Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 20.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


20.01.2021
 
Про безоплатне прийняття в комунальну власність Новогродівської міської ради комунального закладу освіти, що перебуває в управлінні Мар’їнської районної ради

З метою забезпечення ефективного управління комунальним майном, на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», розпорядження голови Мар’їнської  районної державної адміністрації Мар їнської районної військово-цивільної адміністрації Донецької області  від 14.01.2021 № 4, розпорядження  Новогродівського міського голови від 14.01.2021 № 5-р, керуючись статтями 10, 26, 59,  розділом V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Від імені та в інтересах Новогродівської міської ради, прийняти безоплатно в комунальну власність Новогродівської міської ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Мар їнського району, заклад освіти Галицинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та точки обліку на приєднання до договору на споживання електричної енергії, водопостачання що знаходяться в управлінні Мар їнської районної ради, згідно додаткам 1,2.

2. Ввести до складу засновників Галицинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новогродівську міську раду.

3. Затвердити:

1) Склад Комісії з прийому в комунальну власність Новогродівської міської ради Галицинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, що знаходиться в управлінні Мар їнської районної ради, (далі-Комісія), (додається).

2) Акти прийому в комунальну власність Новогродівської міської ради, Галицинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, що знаходиться в управлінні Мар їнської районної ради (додається).

4. Віднести до сфери управління відділу освіти м.Новогродівка об’єкт передачі, а саме Галицинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

5. Визначити балансоутримувачем об’єктів, зазначених в додатку 1, 2 відділ освіти м.Новогродівка.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії Новогродівської міської ради.

Новогродівський 

міський голова

Олександр Шевченко



Вкладення: