Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 15.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


15.01.2021
 
Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка та затвердження конкурсної документації

У зв’язку із закінченням 09.04.2021 строку Договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка, укладеного  10.04.2020 Новогродівською міською радою  з комунальним підприємством «Комунтех» м.Новогродівка, з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території м.Новогродівка, створення конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг, забезпечення впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території м.Новогродівка, на підставі Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173, відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 27.03.2019  №318 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 10.12.2011 №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про відходи», статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду на оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових  відходів на території м.Новогродівка. 
  2. Утворити конкурсну комісію з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території  м.Новогродівка (далі – Конкурсна комісія)  та затвердити її склад,  додається.
  3. Затвердити конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з вивезення побутових  відходів  на території м.Новогродівка, додається.   
  4. Конкурсній комісії:

4.1. Підготовку та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території  м.Новогродівка здійснювати відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

4.2. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення побутових відходів  на території м.Новогродівка  в районній газеті  «Наша Зоря»  та розмістити його на офіційному веб-сайті Новогродівської міської  ради.

  1. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Колісниченко).

Міський     голова                                                                                       О.М.Шевченко