Друкувати


УКРАЇНА
05.01.2021
 
Про селище Комишівка

З метою забезпечення прийому-передачі майна, що знаходиться на території селища Комишівка (Селидівська міська рада), на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.05.2020 №540-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Донецької області», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», керуючись ст. 26, 59, розділом V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити склад комісії з приймання-передачі у комунальну власність Новогродівської міської ради Покровського району Донецької області рухомого, нерухомого майна, активів, що знаходяться в межах населеного пункту селище міського типу Комишівка, код КОАТУУ 1413845600 (додається) (далі – Комісія).
  2. Комісії до 01.03.2021:

       1) Забезпечити проведення інвентаризації рухомого, нерухомого майна, активів, зобов’язань, що знаходяться на території селища Комишівка, та підлягають передачі до комунальної власності Новогродівської міської ради. Інвентаризацію рухомого, нерухомого майна, активів, зобов’язань проводити у присутності матеріально-відповідальних осіб Селидівської міської ради та відповідальних осіб органів управління селища Комишівка.

      2) Акти приймання-передачі рухомого, нерухомого майна, активів, зобов’язань, що знаходяться на території селища Комишівка,, станом на 31.12.2020 затверджувати рішенням Новогродівської міської ради.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатські комісії.

Міський голова                                                           О.М. Шевченко

Додаток