Друкувати


05.01.2021
 
Про безоплатне прийняття в комунальну власність Новогродівської міської ради комунальних закладів культури, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради

З метою забезпечення ефективного управління комунальним майном, на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на підставі рішень Покровської районної ради від 18.12.2020 №VIII/2-8 «Про надання згоди та передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради у комунальну власність Новогродівської міської територіальної громади Орлівського, Миколаївського, Маринівського, Калинівського, Мемрикського сільських клубів КЗК «Покровський РКДЦ», №VIII/2-9 «Про надання згоди та передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що знаходяться в управлінні  Покровської районної ради у комунальну власність Новогродівської міської територіальної громади Михайлівської, Миколаївської, Новожеланівської (недіючої) сільських біліотек-філій КЗ «ПРЦБС», постанови КМУ від 21.09.1998 №1482 «Про передачу об’єктів об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтями 10, 26, 59, розділом V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Від імені та в інтересах Новогродівської територіальної громади прийняти безоплатно в комунальну власність Новогродівської міської ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Покровського району, комунальні заклади культури, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради, комунальні заклади культури, згідно додатку 1.
  2. Затвердити склад Комісії з прийому-передачі в комунальну власність Новогродівської міської ради комунальних закладів культури, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради, згідно додатку 2, (далі – Комісія).
  3. Комісії в термін до 15.01.2021 провести інвентаризацію з перевіркою фактичної наявності та документального підтвердження станом на відповідну дату: товарно-матеріальних цінностей, основних засобів, незавершених ремонтів основних засобів, нематеріальних активів, запасів, малоцінних та швидкозношувальних предметів, розрахунків із органами Державної фіскальної служби, органами Державної казначейської служби, постачальниками, працівниками відповідних установ, підзвітними особами, та іншими дебіторами і кредиторами, скласти Акти прийому-передачі відповідного майна, цінностей, запасів, предметів тощо, які затвердити рішенням Новогродівської міської ради.
  4. Віднести до сфери управління Відділу культури, молоді і спорту Новогродівської міської ради об’єкти, зазначені в додатку 1.
  5. Визначити балансоутримувачем об’єктів, зазначених в додатку 1, Відділ культури, молоді і спорту Новогродівської міської ради.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії Новогродівської міської ради.

Міський голова                                                                               О.М. Шевченко