Друкувати


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

23.12.2020 №8/3-14
 
Про затвердження Положення про відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради, структури та чисельності відділу

З метою забезпечення функціонування та удосконалення мережі закладів культури, створення умов для вільного доступу жителів громади до культурних надбань, забезпечення належного матеріально- технічного стану закладів культури та спорту та надання населенню якісних послуг в сфері   культури, спорту та  захисту сім’ї,  відповідно  Законів України “Про культуру”,  “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, “Про фізичну культуру та спорт”, керуючись  п. 30 ч.1 статті 26, статтею 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні,  Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради (Додаток 1).
  2. Затвердити структуру та чисельність відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради з урахуванням структурних підрозділів бюджетних установ на 01.01.2021 (Додаток 2).
  3. Ввести з 01.01.2021 у підпорядкування відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради Комунальний заклад «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», залишивши без змін структуру закладу (Додаток 3).
  4. Директору КЗ «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» до 01.03.2021 внести зміни у Положення про Комунальний заклад «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
  5. Начальнику міського відділу культури, молоді та спорту Савулі Ю.П. до 01.03.2021 зробити відповідні зміни в облікових документах структурних підрозділів відділу.
  6. У зв’язку зі змінами в структурі та організації роботи Новогродівської міської бібліотеки для дорослих змінити істотні умови праці бібліотекарів з 01.03.2021, а саме:

             6.1 у Михайлівській сільській бібліотеці-філії Новогродівської міської бібліотеки для дорослих:

                  - скоротити одну штатну одиницю бібліотекаря;

                  - ввести 0,5 штатної одиниці бібліотекаря

            6.2 у Галицинівській сільській бібліотеці-філії Новогродівської міської бібліотеки для дорослих:

                  - скоротити одну штатну одиницю бібліотекаря;

                 - ввести 0,5 штатної одиниці бібліотекаря

  1. Начальнику міського відділу культури, молоді та спорту Савулі Ю.П. у письмовій формі попередити працівників про зміну істотних умов праці згідно статті 32 КЗпП України.
  2. Вважати таким, що втратило чинність Положення про міський відділ культури Новогродівської міської ради, затверджене рішенням Новогродівської міської ради від 23.12.2015 №7/3-14.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням (Безручко).

Новогродівський  міський голова                                                                              О.М. Шевченко

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3