Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/3-7 від 23.12.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

23.12.2020 №8/3-7
 
Про затвердження міської Програми надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Новогродівської міської територіальної громади приміським автомобільним транспортом та пільг з послуг зв'язку на 2021 рік

З метою реалізації прав окремих категорій громадян, на виконання Законів України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про охорону дитинства», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993  № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогродівська  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити міську Програму надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Новогродівської міської територіальної громади (далі Новогродівська приміським автомобільним транспортом та  пільг з послуг зв'язку          на 2021 рік (далі - Програма) (додається).
  2. Затвердити Порядок надання компенсаційних виплат   перевізникам за перевезення пільгових  категорій громадян Новогродівської міської територіальної громади  приміським автомобільним транспортом (додається).
  3. Затвердити Порядок відшкодування пільг  з  послуг  зв'язку (додається).
  4. Фінансовому управлінню Новогродівської міської ради (Коломієць) здійснювати фінансування Програми в межах коштів, затверджених у бюджеті на  2021 рік.
  5. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням (Безручко).

Міський  голова                                                                                           О.М. Шевченко

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3