Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 17.12.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


17.12.2020
 
Про затвердження Положення про відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради, структури та чисельності відділу

Відповідно до п. 30 ч.1 ст. 26, ст. 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законів України “Про культуру”,  “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, “Про фізичну культуру та спорт”, з метою забезпечення функціонування та удосконалення мережі закладів культури, створення умов для вільного доступу жителів громади до культурних надбань, забезпечення належного матеріально- технічного стану закладів культури та спорту та надання населенню якісних послуг в сфері   культури, спорту та  захисту сім’ї, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради (Додаток 1).

2. Затвердити структуру та чисельність відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради на 01.01.2021 (Додаток 2).

3. Вважати таким, що втратило чинність Положення про міський відділ культури Новогродівської міської ради, затверджене рішенням Новогродівської міської ради від 23.12.2015 №7/3-14.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням.

    Міський голова                                                                          О.М.ШевченкоВкладення: