Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 02.12.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


02.12.2020
 
Про організацію харчування в закладах освіти м. Новогродівка в 2021 році

Заслухавши  інформацію начальника  відділу освіти  м. Новогродівка   Кухтіної Р.М.  про організацію харчування в закладах дошкільної і загальної середньої освіти міста, на виконання Законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», згідно постанов Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування в учбових та оздоровчих закладах», від 05.04.1995 № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, що залишились без батьківського піклування», розпорядження голови Донецької облдержадміністрації від 23.06.2000 № 404 «Про забезпечення дітей повноцінним харчуванням, продукцією дитячих асортиментів, підтримки вітчизняного виробника зазначених товарів», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу освіти м.Новогродівка Кухтіної Р.М. прийняти до відома.           

2. Начальнику відділу освіти м.Новогродівка Кухтіній Р.М.:

1) Забезпечити 100% харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій закладів  загальної середньої освіти міста за рахунок коштів місцевого бюджету.

2) Спільно з управлінням Держпродспоживслужби в Покровському районі та Селидівською міжміською філією державної установи «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» забезпечити дотримання вимог санітарного законодавства в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста щодо постачання, зберігання, дотримання термінів реалізації продукції, недопущення отруєнь та спалахів гострих  кишкових  інфекцій серед дітей.

3)  Залучати представників управління Держпродспоживслужби в  Покровському районі при проведенні конкурсної закупівлі по визначенню організації, що надаватиме послуги з організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів  м. Новогродівка.

3. Переможцю процедури закупівлі послуг по організації гарячого харчування на 2021 рік:

1)  Забезпечити якісне і своєчасне здійснення гарячого харчування
в закладах загальної середньої освіти міста як за бюджетні кошти, так і за кошти батьків.

2) Укласти договори оренди приміщень харчоблоків в закладах загальної середньої освіти №№ 7, 9, 10 ім. Тараса Шевченка з організацією - переможцем закупівлі послуг по організації гарячого харчування.

3) Укласти договори на відшкодування витрат відділу освіти м.Новогродівка на утримання нерухомого майна.

4. Директорам закладів дошкільної освіти:

1) Спільно з медпрацівниками розраховувати вартість харчування при складанні меню-розкладки з різним виходом страв відповідно до затверджених норм харчування для двох вікових груп – дітей віком  до 3-х років та дітей віком    від 3-х до 6-ти (7) років.

2) У 2020 році не перевищувати  середньорічну вартість харчування одного дня перебування вихованця в закладі дошкільної освіти: у розмірі 33.00 грн.

5. Встановити батьківську плату за харчування дітей закладів дошкільної освіти комунальної форми власності у розмірі 75% від загальної вартості харчування.

6. Координацію дій з виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти м.Новогродівка Кухтіну Р.М.

Міський голова                                                                                       О.М. Шевченко