Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 01.12.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


01.12.2020
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 16.10.2020 № 7/79-4 «Про припинення діяльності шляхом ліквідації Новогродівської міської виборчої комісії»

Відповідно до пункту 30 частини І статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 56,60 Господарського Кодексу України, статей Цивільного Кодексу України, законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, міська рада

ВИРІШИЛА:

Викласти рішення в новій редакції, а саме:

1. Припинити діяльність Новогродівської міської виборчої комісії шляхом ліквідації, як юридичної особи.

2. Призначити ліквідатором з ліквідації Новогродівської міської виборчої комісії Вишневську Світлану Володимирівну, ХХХХХХХ року народження, паспорт ХХХХХХХ, ІНН ХХХХХХХ, яка мешкає за адресою Донецька область, м.Новогродівка,  ХХХХХХХ.

3. Ліквідатору Вишневській С.В.:

1) протягом 3-х днів з моменту набрання рішення законної сили письмово повідомити державного реєстратора про те, що Новогродівська міська виборча комісія перебуває у процесі припинення;

2) протягом трьох місяців з дати опублікування повідомлення про припинення юридичної особи у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації здійснити заходи, пов’язані з ліквідацією Новогродіської міської виборчої комісії згідно чинного законодавства.

4. Встановити, що претензії кредиторів юридичної особи Новогродіської міської виборчої комісії приймаються протягом двох місяців з дати опублікування повідомлення про припинення юридичної особи у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

5. Документи постійного збереження передати до архівного відділу Новогродівської  міської ради.

6. Рішення Новогродівської міської ради від 05.01.2010 №IV/39-1 «О формировании городской территориальной избирательной комиссии по выборам депутатов Новогродовского городского совета V созыва и Новогродовского городского головы» та рішенням міської ради від 24.09.2010 №5/55-13 «Про приведення назви Новогродівської міської територіальної виборчої комісії у відповідність із нормативними вимогами Центральної виборчої комісії» вважати такими, що втратили чинність.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (Константинов).

Міський голова                                                                                      О.М.Шевченко