Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 23.11.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


23.11.2020
 
Про затвердження програми «Розроблення (оновлення) містобудівної документації Новогродівської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 рік»

     З метою довгострокової стратегії планування та забудови території Новогродівської об’єднаної територіальної громади, відповідно до  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Новогродівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму «Розроблення (оновлення) містобудівної документації Новогродівської об’єднаної територіальної громади   на  2021-2025 рік», відповідно до Додатку 1.

2. Координацію робіт щодо виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради.

 3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою.

Міський голова                                                                     О.М. Шевченко          

 

Додаток