Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 13.11.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


13.11.2020
 
Про умови оплати праці Новогродівського міського голови

З метою упорядкування умов оплати праці Новогрдівського міського голови Шевченка О.М., керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів”, від 12 травня 2007 року № 700 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268», від 6 лютого 2008 року № 34 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 24 травня 2017 року № 353 та від 10 травня 2018 р. № 363 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268». керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада:

в и р і ш и л а;

  1. Встановити Шевченку Олександру Миколайович, Новогродівському міському голові, з 18 листопада 2020 року наступний порядок оплати праці: посадовий оклад згідно штатного розпису.
  2. Присвоїти Шевченку О.М., Новогродівськму міському голові, 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування третьої категорії посад в органах місцевого самоврядування, у зв’язку із чим встановити Шевченко О.М., Новогродівському міському голові, надбавку до посадового окладу за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі 600 грн. на місяць.
  3. Встановити щомісячну надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконкому.
  4. Здійснювати преміювання до державних, професійних свят і ювілейних дат рішенням міської ради у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, проводити щомісячне преміювання у відсотках до посадового окладу з урахуванням встановлених надбавок і доплат (ранг, вислуга років та надбавка за високі досягнення в праці), що затверджується рішенням міської ради на пленарному засіданні міської ради у межах фонду оплати праці працівників виконкому.
  5. Здійснювати виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати щорічно; допомоги на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, при наданні щорічної основної відпустки у межах затверджених видатків на оплату праці працівників виконкому..
  6. Зазначені у даному рішенні виплати проводити в межах фонду заробітної плати виконавчого комітету та його економії.
  7. Відділу діловодства, контролю і кадрової роботи (Романова) забезпечити оприлюднення даного рішення.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету, фінансів.

Новогродівський міський голова Покровського району Донецької області                                    О.М. Шевченко