Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 13.11.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


13.11.2020
 
Про затвердження на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Розглянувши пропозицію Новогродівського міського голови Шевченка О.М., на підставі статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами та доповненнями, керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

в и р і ш и л а:

  1. Затвердити з на посаді заступника Новогродівького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради _________________________.
  2. Звільнити Зазуляка Євгена Миколайовича з займаної посади заступника Новогродівського міського голови 18 листопада 2020 року у зв’язку із закінченням повноважень Новогродівської міської ради 7го скликання в порядку частини першої статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  3. Міському голові Шевченку О.М. вирішити питання щодо присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування, встановлення надбавки за високі досягнення у праці, надбавки за вислугу років, преміювання, надання матеріальної допомоги та допомоги на оздоровлення заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради міської ради  у порядку та межах, встановлених чинним законодавством в межах фонду оплати праці працівників виконкому.
  4. Відділу діловодства, контролю і кадрової роботи (Романова) забезпечити оприлюднення даного рішення.

Новогродівський міський голова                                                                     О.М. Шевченко