Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 13.11.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


13.11.2020
 
Про затвердження на посаді першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Розглянувши пропозицію Новогродівського міського голови Шевченка О.М., на підставі статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами та доповненнями, керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити кандидатуру _________________________________________ на посаді першого заступника Новогродівького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Присвоїти ______________________________________, першому заступнику Новогродівського міського голови дев’ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування.

3. Встановити з 18 листопада 2020 року Іванько І.І., першому заступнику Новогродівського міського голови:

1) Посадовий оклад згідно штатного розпису.

2) Надбавку до посадового окладу за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі 500 грн. на місяць.

3) Щомісячну надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ран.

4. Здійснювати преміювання Іванько І.І., першого заступника Новогродіваського міського голови, до державних та професійних свят і ювілейних дат рішенням міської ради у розмірі середньомісячної заробітної плати, проводити щомісячне преміювання у відсотках до посадового окладу з урахуванням встановлених надбавок і доплат (ранг, вислуга років та надбавка за високі досягнення в праці), що затверджується щомісячно на пленарному засіданні міської ради у межах фонду оплати праці.

5. Здійснювати виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати щорічно; допомоги на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, при наданні щорічної основної відпустки.

6. Зазначені у даному рішенні виплати проводити в межах фонду заробітної плати виконавчого комітету та його економії.

Новогродівський міський голова                                            О.М. Шевченко