Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 06.11.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


06.11.2020
 
Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення Новогродівської ОТГ, які опинилися в складних життєвих обставинах

З метою посилення соціального захисту, забезпечення фінансової підтримкиЗ метою посилення соціального захисту, забезпечення фінансової підтримкинайбільш незахищених верств населення Новогродівської об’єднаноїтериторіальної громади, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про надання одноразової матеріальної допомогималозахищеним верствам населення Новогродівської ОТГ, які опинилися вскладних життєвих обставинах (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питаньосвіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захистунаселення та інших гуманітарних питань ( Безручко).

3. Рішення міської ради від 10.02.2012 №6/12-13 із змінами від 05.12.2015№7/2-18, від 26.05.2017 №7/28-3 «Про затвердження Положення про наданняодноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населенням.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах» вважати таким, щовтратило чинність.


Міський голова                                                                     Л.М.Білецька

 

Додатки