Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 05.11.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


05.11.2020
 
Про затвердження міської Програми надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Новогродівської ОТГ приміським автомобільним транспортом та пільг з послуг зв'язку на 2021 рік

        З  метою реалізації прав окремих категорій громадян, на виконання Законів України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про охорону дитинства», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993  № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

1. Затвердити  міську  Програму надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Новогродівської ОТГ  приміським автомобільним транспортом та  пільг з послуг зв'язку  на 2021 рік  (далі - Програма) (додається).

2. Затвердити  Порядок  надання компенсаційних виплат   перевізникам за перевезення пільгових  категорій громадян Новогродівської ОТГ приміським автомобільним транспортом (додається).

3. Затвердити Порядок відшкодування пільг  з  послуг  зв'язку (додається).

4. Фінансовому управлінню Новогродівської міської ради (Коломієць) здійснювати фінансування Програми в межах коштів, затверджених у бюджеті на  2021 рік.

5. Контроль  за  виконанням Програми покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань (Безручко).

Міський  голова                                                                             Л.М.Білецька

 Додатки