Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 28.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
28.10.2020
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування культової будівлі за адресою: м. Новогродівка вул. Паркова, 25 релігійній організації «РЕЛІГІЙНА ПРАВОСЛАВНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) МІСТО НОВОГРОДІВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Розглянувши клопотання релігійної організації «РЕЛІГІЙНА ПРАВОСЛАВНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) МІСТО НОВОГРОДІВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування культової будівлі за адресою: м. Новогродівка вул. Паркова, 25, відповідно до статей 92, 134 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статей 16, 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування культової будівлі за адресою: м. Новогродівка вул. Паркова, 25, орієнтовною площею 0,0943 га, за рахунок земель комунальної власності Новогродівської міської ради.
  2. Релігійній організації «РЕЛІГІЙНА ПРАВОСЛАВНА ГРОМАДА ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) МІСТО НОВОГРОДІВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

 

Міський голова                                                                                Л. М. Білецька