Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 22.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
22.10.2020
 
Про передачу у власність земельної ділянки по вул. Надії, буд. 14/2 у м.Новогродівка громадянці Манойло Лілії Володимирівні

Розглянувши заяву громадянки Манойло Лілії Володимирівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність, відповідно статей 12, 40, 81, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 125,      126 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 30, 55 Закону України  «Про землеустрій», статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пункту 3 Розділу 7 Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада                                        

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Надії, буд. 14/2 у м. Новогродівка.
  2. Передати громадянці Манойло Лілії Володимирівні (РНОКПП хххххххххх), яка мешкає за адресою: Донецька обл., м. Новогродівка, вул. хххххххххх, безоплатно, у власність, у межах норми земельну ділянку площею 0,0584 га, з кадастровим номером 1413600000:00:ххх:хххх із земель житлової та громадської забудови Новогродівської міської ради комунальної власності, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Надії, буд. 14/2 у м. Новогродівка.
  3. Громадянці Манойло Лілії Володимирівні здійснити державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку згідно чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський  голова                                                                             Л. М. Білецька