• Головна
Документ від 12.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
12.10.2020
 
Про підсумки проведення громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2020 році

Заслухавши інформацію начальника міської служби у справах дітей міської ради  Маценко І.Ю. про підсумки проведення громадського огляду з охорони  дитинства в м. Новогродівка у 2020 році, виконавчий комітет відмічає, що стан виконання заходів з організації та проведення громадського огляду з охорони   дитинства  в м. Новогродівка,  затверджених рішенням   виконкому   від 19.08.2020  №127   «Про проведення  громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2020 році», свідчить, що в місті налагоджена система надання соціально-правового захисту дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 З метою удосконалення організації роботи щодо соціально-правового захисту дітей, згідно статті 25 Закону України «Про охорону дитинства»,   статті 12  Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та керуючись статтями 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Організацію роботи з проведення громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2020 році відповідних служб і відділів міської ради   визнати такою, що відповідає сучасним вимогам.
  2. Рішення виконкому Новогродівської міської ради від 19.08.2020 №127 «Про проведення  громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2020 році» зняти з контролю.

Міський голова                                                           Л.М.Білецька