Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 07.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
07.10.2020
 
Про передачу у власність земельної ділянки по вул. Виноградна, буд. 12 у м. Новогродівка громадянину Терешонку Віктору Михайловичу

Розглянувши заяву громадянина Терешонок Віктора Михайловича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність, відповідно статей 12, 40, 81, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 125,  126 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 30, 55 Закону України  «Про землеустрій», статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пункту 3 Розділу 7 Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                        

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Виноградна, буд. 12 у м. Новогродівка.
  2. Передати громадянину Терешонок Віктору Михайловичу (РНОКПП ХХХХХХХХХХ) який мешкає за адресою: Донецька обл., м. ХХХХХХХХ,  вул. ХХХХХХХХ, буд. ХХ, безоплатно, у власність, у межах норми земельну ділянку площею 0,0771 га, з кадастровим номером 1413600000:00:ХХХ:ХХХХ із земель житлової та громадської забудови Новогродівської міської ради комунальної власності, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Виноградна, буд. 12,  у м. Новогродівка.
  3. Громадянину Терешонок Віктору Михайловичу здійснити державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку згідно чинного законодавства.
  4. Новогродівській міській раді передати відділу у м. Новогродівці Міжміського управління у мм. Селидовому та Новогродвці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області вищевказану технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).
  6. Рішення Новогродівської міської ради від 25.09.2020 № 7/77-8 вважати таким, що втратило чинність.

Міський  голова                                                                             Л. М. Білецька

Відповідно до абз. 2 ч. 3 ст 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» строку оприлюднення не застосовуються до проектів рішень органів місцевого самоврядування, спрямованих на надання адміністративних послуг, якщо це призведе до порушення встановленого законом строку надання відповідної адміністративної послуги.