Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 01.10.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
01.10.2020
 
Про надання згоди на розробку детального плану території в межах вулиці Паркова в місті Новогродівка щодо реконструкції нежитлової будівлі під «Громадсько-адміністративну будівлю Релігійної громади Свідків Єгови» на земельній ділянці м. Новогродівка, вул. Паркова, 13, для зміни цільового призначення.

Розглянувши заяву релігійної організації «Харківська місцева релігійна громада Свідків Єгови», та подані документи на нерухоме майно, яке належить їм на правах приватної власності згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно від 29.07.2020 №ХХХХХХХХ, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна ХХХХХХХХ, запис про право власності хХХХХХХ, кадастровий номер 1413600000:00:002:0006, площа 0,0545 га, відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА: 

  1. Надати згоду на розробку детального плану території в межах вулиці Паркова в місті Новогродівка щодо реконструкції нежитлової будівлі під «Громадсько-адміністративну будівлю  релігійної  громади  Свідків  Єгови»  на земельній ділянці м. Новогродівка, вул. Паркова, 13, для зміни цільового призначення.
  2. Визначити:

2.1. Замовником робіт на розроблення детального плану території – Новогродівську міську раду (Білецька).

2.2   Відповідальним за розроблення детального плану території та фінансування робіт з розроблення детального плану території – Релігійну організацію «Харківська місцева релігійна громада Свідків Єгови».

  1. Релігійній організації «Харківська місцева релігійна громада Свідків Єгови»:

3.1 Визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території для укладення відповідної угоди.

3.2. Надати на розгляд і затвердження  Новогродівській міській раді розроблений детальний план території, зазначений у п.1 цього рішення.

  1. Відділу містобудування та архітектури Новогродівської міської ради (Бучок):

4.1   Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації – детального плану території, зазначеного у п.1 цього рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

4.2 Забезпечити врахування громадських інтересів під час розроблення та затвердження  містобудівної документації детального плану території, зазначеного у п.1.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                                                    Л.М. Білецька