• Головна
Документ від 28.09.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
28.09.2020
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги дітям з інвалідністю м. Новогродівка до Міжнародного дня людей з інвалідністю

          У зв'язку з відзначенням 3 грудня – Міжнародного дня людей з інвалідністю, на виконання Міської Програми соціальної підтримки „Турбота” на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 № 7/36–3, з метою соціальної підтримки дітей з інвалідністю міста, керуючись пунктом 1а статті 34 Закону України „Про місцеве  самоврядування  в  Україні” виконком  міської  ради

вирішив:

  1. Надати одноразову  матеріальну  допомогу  дітям з інвалідністю   м. Новогродівка у розмірі 500,00 грн. на одну особу, згідно списку (додається).
  2. Фінансовому управлінню Новогродівської міської ради (Коломієць)  профінансувати  видатки згідно кошторису міського управління  соціального захисту населення  у сумі 26500 грн. для надання одноразової матеріальної допомоги вищезазначеній категорії  громадян.
  3. Міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) виплатити одноразову матеріальну допомогу дітям з інвалідністю м. Новогродівка.  

Міський голова                                                                    Л.М. Білецька

Додаток