Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 23.09.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
23.09.2020
 
Про передачу матеріальних цінностей

 З метою упорядкування обліку матеріальних цінностей і посилення контролю за зберіганням майна, відповідно наказів Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11 «Про затвердження рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору» (із змінами) та  від 13.09.2016 №818 «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктів державного сектору та порядку їх складання», керуючись статтями 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Передати з балансу управління міського господарства Новогродівської міської ради матеріальні цінності на баланс КП «Міський гуртожиток» згідно додатку 1.

2.Передати з балансу управління міського господарства Новогродівської міської ради матеріальні цінності на баланс КП «Комунтех» згідно додатку 2.

3.Передати з балансу управління міського господарства Новогродівської міської ради матеріальні цінності на баланс МЦФЗН «Спорт для всіх» згідно додатку 3.

4.Передати з балансу управління міського господарства Новогродівської міської ради матеріальні цінності на баланс відділу культури Новогродівської міської ради згідно додатку 4.

5.Прийом-передачу цінностей здійснити згідно акту прийому-передачі відповідно діючого законодавства.

Міський голова                                                                                  Л.М. Білецька