Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 28.08.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
28.08.2020
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти м. Новогродівка для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (під будівлею ЗДО №9 «Золотий ключик» з прибудовою та підсобними приміщеннями, гаражем) за адресою : м. Новогродівка, вул. З. Космодем’янської, 8

Розглянувши клопотання відділу освіти м. Новогродівка про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно статей 12, 92, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 30, 55 Закону України  «Про землеустрій», статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада                                        

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо  відведення земельної ділянки в постійне користування відділу освіти м. Новогродівка для будівництва  та обслуговування будівель закладів освіти (під будівлею ЗДО №9 «Золотий ключик» з прибудовою та підсобними приміщеннями, гаражем) площею 0,5003 га, з кадастровим номером 1413600000:00:ХХХ:ХХХХ із земель житлової та громадської забудови Новогродівської міської  ради  по вул. З. Космодем’янської, 8  у м. Новогродівка.
  2. Відділу освіти м. Новогродівка здійснити державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку згідно чинного законодавства.
  3. Новогродівській міській раді передати відділу у м. Новогродівці Міжміського управління у мм. Селидовому та Новогродвці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області вищевказаний проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  .
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський  голова                                                                             Л. М. Білецька