Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 17.08.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
17.08.2020
 
Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату до 2030 року м. Новогродівка

            З метою скорочення викидів CO2 щонайменше на 30% до 2030 року на території міста Новогродівка, підвищення енергоефективності, адаптації населення та інфраструктури міста до зміни клімату, раціонального використання природних ресурсів, використання сонячної енергії, впровадження альтернативного палива для потреб опалення міста, зменшення видатків на утримання бюджетних закладів, враховуючи рішення міської ради від 12 жовтня 2018 року №7/48-5 «Про приєднання міста Новогродівка Донецької області до Європейської ініціативи - «Угода мерів»», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

  1. Затвердити План дій сталого енергетичного розвитку і клімату до 2030 року м. Новогродівка (далі – План), що додається.
  2. Зобов’язати структурні підрозділи міської ради, заклади бюджетної сфери розробити та вжити дії щодо виконання завдань і заходів Плану.
  3. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форми власності, забезпечити організацію виконання завдань і заходів Плану.
  4. Відділу економіки (Усова), управлінню міського господарства (Гашимова), відділу організаційної роботи, інформаційної та внутрішньої політики (Дейнекіна) вжити заходи по залученню населення до реалізації завдань і заходів Плану.
  5. Начальнику фінансового управління (Коломієць) при щорічному формуванні бюджету міста передбачати кошти на реалізацію заходів Плану.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії міської ради: постійна комісія з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, зовнішньо- економічної діяльності (Шевченко), постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна), постійна комісія з питань бюджету, фінансів, споживчого ринку, побутового і торгівельного обслуговування, громадського харчування, сфери послуг та захист прав споживачів (Рябцева). 

   Міський голова                                                                        Л. М. Білецька

Додаток