Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 30.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
30.07.2020
 
Про передачу в постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству «Комунтех» м. Новогродівка

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Комунтех» м. Новогродівка  про передачу в постійне користування земельної ділянки, відповідно статей 12, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 30, 55 Закону України  «Про землеустрій», статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                        

ВИРІШИЛА:

  1. Передати Комунальному підприємству «Комунтех» м. Новогродівка (код ЄДРПОУ ХХХХХХХХ ), юридична адреса: м. ХХХХХХХ, вул. ХХХХХХХХ, буд. ХХ, в постійне користування, земельну ділянку площею 9,8029 га, з кадастровим номером 1413600000:00:ХХХ:ХХХХ, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування під розміщення та обслуговування полігону твердих побутових відходів у північній частині міста Новогродівка Донецької області за рахунок земель  житлової та громадської забудови комунальної форми власності Новогродівської міської ради.
  2. Рішення від 26.06.2015 №6/51-8 « Про передачу в постійне користування земельної ділянки Комунальному підприємству «Міський гуртожиток» м. Новогродовка» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Комунальному підприємству «Комунтех» м. Новогродівка здійснити державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку згідно чинного законодавства
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський  голова                                                                             Л. М. Білецька