• Головна
Документ від 22.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
22.07.2020
 
Про стан виконавської дисципліни у виконкомі, управліннях та відділах Новогродівської міської ради за підсумками роботи у першому півріччі 2020 року

З метою своєчасного і якісного виконання завдань, визначених в розпорядженнях і дорученнях голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, рішеннях виконкому, розпорядженнях міського голови, для підвищення рівня виконавської дисципліни у відділах та управліннях Новогродівської міської ради, а також посилення персональної відповідальності посадових осіб, які забезпечують їх виконання, керуючись статтями 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Новогродівської міської ради

в и р і ш и в :

                                     

  1. Інформацію про стан виконавської дисципліни у виконкомі Новогродівської міської ради за перше півріччя 2020 року прийняти до відома.
  2. Секретарю міської ради, заступникам міської ради, начальникам управлінь та відділів міської ради:
  • Дотримуватись термінів виконання контрольних документів, посилити відповідальність посадових осіб щодо безумовного та якісного виконання розпоряджень і доручень голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, рішень виконкому, розпоряджень міського голови.
  1. Відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Мерецька):

1)  Здійснювати щотижневий аналіз виконання контрольних завдань та щопонеділка інформувати керівництво міської ради про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах міської ради.

2)  Надавати методичну та практичну допомогу управлінням та відділам міської ради з питань підвищення рівня виконавської дисципліни.

3)   У разі виявлення випадків порушення виконавської дисципліни, зриву термінів виконання контрольних документів надавати керівництву виконкому Новогродівської міської ради доповідні записки щодо виявлення порушень.

4)   У разі надходження доповідних записок з питань порушення виконавської дисципліни клопотати перед міським головою про притягнення до відповідальності винних осіб та накладання відповідних дисциплінарних стягнень.

Міський голова                                                                    Л.М.Білецька