• Головна
Документ від 09.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
09.07.2020
 
Про створення прийомної сім’ї на базі родини Данилової з влаштуванням до них на виховання та спільне проживання дітей, позбавлених батьківського піклування:, року народження, та року народження

Розглянувши рішення міської комісії з питань захисту  прав   дитини від  протокол  №  та відповідні документи громадянки  Д  року народження,  яка проживає за адресою: м. Новогродівка, вул.    встановлено, що заявниця бажає, створити прийомну сім’ю на базі своєї родини та влаштувати до неї на виховання та спільне проживання дітей, які позбавлені батьківського піклування: року народження (актовий запис від  №, свідоцтво про народження серія І-НО № видане відділом реєстрації актів громадянського  стану Новогродівського міського управління юстиції Донецької області) та року народження (актовий запис №   від   року народження, свідоцтво про народження   серія І-НО   №, видане відділом  реєстрації актів цивільного стану Новогродівського міського управління юстиції Донецької області).

Встановлено, що діти Х мають  всі правові підстави для влаштування їх до прийомної сім`ї:  мати дітей - року народження, рішенням Новогродівського міського суду від 19.02.2009 справа №2-158/2009 позбавлена батьківських прав. Відомості про батька дітей  - -  записані  згідно частини 1 статті 135 СКУ  (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 сімейного кодексу України від №  та  №, виданий Новогродівським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій обл.).        

Діти Х  перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей Новогродівської міської ради з, вони підлягають усиновленню, анкети   будуть заведені згідно чинного законодавства.

Згідно рішення виконкому Новогродівської міської ради від,  мають закріплене житло за адресою: м. Новогродівка,  вул. Гагаріна, 13/4. 

Враховуючи, що гр. Д, має всі необхідні умови для створення  прийомної сім`ї на базі їх родини, мають рекомендацію Донецького обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді про включення її до банку даних потенційних прийомних батьків від , висновок служби у справах дітей Новогродівської міської ради від №05/, з метою захисту  законних прав  та інтересів дітей, керуючись статтями 6, 4 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, статті 46 Житлового кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України   від 26.04.2002 №565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю» та статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Створити в м. Новогродівка прийомну сім’ю на базі родини Д і з влаштуванням до них на виховання та спільне проживання дітей, позбавлених батьківського піклування: року народження, та, які  мешкають за адресою:  Донецька область,  м. Новогродівка, вул. .
  2. Влаштувати з в прийомну родину Д   дітей, позбавлених батьківського піклування: року народження,  та року народження,  та покласти персональну   відповідальність за життя,   здоров’я,    фізичний та психічний розвиток  дітей на громадянку Д
  3. Міській службі у справах дітей (Маценко):

1)      Підготувати до договір про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування:,  до прийомної сім`ї на виховання  та  спільне проживання.

2)      Надати прийомним батькам документи на дітей.

3)      Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання прийомних  дітей.

4)      Готувати щорічно до 30 грудня звіт про стан утримання та розвитку дітей в прийомній сім`ї.

  1. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Носовська):

1)       Закріпити за прийомною сім’єю Д спеціаліста по соціальній роботі.

2).    Забезпечити здійснення соціального супроводу прийомної родини Д  та надати  комплекс  послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування сім’ї.

3)   Забезпечити щоквартально обмін інформацією про стан здійснення соціального супроводження прийомної сім’ї та надавати міській службі у справах дітей щорічно звіт до 15 грудня про виконання плану соціального супроводу дітей та сім’ї.

  1. Міському управлінню соціального захисту населення ():

1)     Здійснити призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей, які позбавлені батьківського піклування та грошового забезпечення прийомним батькам за надання соціальних послуг у прийомній сім’ї за рахунок коштів державного бюджету.

2)      Здійснювати зазначені виплати на дітей  грошового забезпечення прийомним батькам щомісяця до 20 числа.

  1. Комунальному закладу «Центр медико-санітарної допомоги м. Новогродівка» ():

1)      Здійснювати диспансерний нагляд за прийомною родиною та закріпити за нею  дільничного лікаря.

2)      Організувати проходження двічі на рік медичного огляду прийомних дітей.

3)      Забезпечити щоквартально обмін   інформацією про стан здоров`я дітей, дотримання прийомною  родиною рекомендацій лікаря  та надавати міській службі у справах дітей щорічно звіт  до 15 грудня   про стан здоров`я дітей, дотримання прийомною  родиною рекомендацій лікаря.

  1. Відділу у справах сім`ї, молоді та спорту () забезпечити щорічне оздоровлення прийомних дітей на пільгових умовах.
  2. Рекомендувати Селидівському відділенню поліції Красноармійського відділу поліції Головного управління національної поліції України в Донецькій області () надавати міській службі у справах дітей до 15 грудня щорічний звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку прийомних дітей,  прийомної родини.
  3. Контроль за збереженням житла за адресою: м. Новогродівка,  вул. Гагаріна, 13/4, покласти на прийому сім’ю
  4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на міську службу у справах дітей (Маценко), контроль – на   заступника міського голови Зазуляка  Є.М.

        

Новогродівський міський голова                              Л.М.Білецька