Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 03.07.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
03.07.2020
 
Про внесення змін до рішення Новогродівської міської ради від 28.02.2020 №7/66-16 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) відділу освіти м. Новогродівка»

Розглянувши заяву відділу освіти м. Новогродівка та подані документи, відповідно до Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                        

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення Новогродівської міської ради  від 28.02.2020  №7/66-16 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) відділу освіти м. Новогродівка», а саме:

  • пункт 1 викласти у новій редакції:

«Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована в м.Новогродівка, по вул. Паркова, буд. 30, відділу освіти м. Новогродівка, юридична адреса: м. Новогродівка, вул. Паркова,            буд. 30, для розміщення та обслуговування опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області.».

Міський  голова                                                                             Л. М. Білецька