Друкувати


УКРАЇНА
23.06.2020
 
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»

Розглянувши заяву громадянина Малихіна Миколи Анатолійовича що діє від імені АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на підставі довіреності   № 892 від 11.11.2019 р., відповідно до  ст. 12, гл.16 Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 28, 55-1 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати Акціонерному товариству «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» юридична адреса: ХХХХХ, ХХХХХ обл., м. ХХХХХХ, вул. ХХХХХХХ, б. ХХ, дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, що розташована на земельній ділянці з кадастровим номером 1413600000:00:ХХХ:ХХХХ в м. Новогродівка по вул. Паркова, 30 землі житлової та громадської забудови Новогродівської міської ради комунальної власності (Державний акт на право постійного користування землею серії ІІ-ДН № 001027, зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 10 від 20.12.1996 р.) з встановлення меж дії земельного сервітуту для обслуговування КТП 6/0,4кВ (для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії) орієнтовною площею 0,0045 га.

  1. АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» замовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію).

    2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту.

   2.2. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту подати на розгляд та затвердження відповідно до чинного законодавства.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

 

Міський голова                                                                               Л. М. Білецька