Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 19.05.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
19.05.2020
 
Про внесення змін до Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території міста Новогродівка від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 - 2020 роки

З метою підтримки достатнього рівня безпеки населення і захисту територій м.Новогродівка від загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення ефективності функціонування сил цивільного захисту Новогродівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на  2018-2020 роки», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення Новогродівської міської ради від 22.12.2017 № 7/36-1 «Про затвердження Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території міста Новогродівка від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 - 2020 роки» (далі – Програма), а саме підпункт 1.1.10 додатку 1 до Програми викласти в новій редакції (додається).
  2. Міському фінансовому управлінню (Коломієць) в межах затверджених бюджетних призначень передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (Радченко).

Міський голова                                                                              Л.М. Білецька

Додаток