Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 08.05.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
08.05.2020
 
Про надання згоди на розробку детального плану території по вул. Мічуріна, буд. №8, кв. №2 та по вул. Молодіжна, буд. №34, кв. №30 в м. Новогродівка.

Розглянувши заяви громадян (Шевцова Д.О. та Шеховцова М.О.) про надання згоди на розробку детального плану території по вул. Мічуріна, буд. №8, кв. №2 та по вул. Молодіжна, буд. №34, кв. №30 в м. Новогродівка для реконструкції нежилих приміщень під розміщення салону краси та магазину продовольчих товарів, та подані документи на нерухоме майно, яке належить їм на праві приватної власності згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно від ХХ.ХХ.ХХХХ №ХХХХХХХХ, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна ХХХХХХХХХХХХХ, запис про право власності ХХХХХХХХ (вул. Мічуріна, буд. №8, кв. №2), та витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від ХХ.ХХ.ХХХХ №ХХХХХХХ, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна ХХХХХХХХХХХХ, запис про право власності ХХХХХХХ (вул. Молодіжна, буд. №34, кв. №30), відповідно до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 Надати Шевцову Дмитру Олеговичу по вул. Мічуріна буд. №8, кв. №2 та Шеховцову Миколі Олексійовичу по вул. Молодіжна буд. №34, кв. №30 в м. Новогродівка згоду на розробку детального плану для реконструкції нежилих приміщень, які належить їм на праві приватної власності під розміщення салону краси та магазину продовольчих товарів.

  1. Визначити:

2.1. Замовником робіт на розроблення детального плану території – Новогродівську міську раду (Білецька).

2.2   Відповідальним за розроблення детального плану території та фінансування робіт з розроблення детального плану території – громадян (згідно додатку).

  1.  Громадянам (згідно додатку):

3.1 Визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території для укладення відповідної угоди.

3.2. Надати на розгляд і затвердження  Новогродівській міській раді розроблений детальний план території, зазначений у п.1 цього рішення.

  1. Відділу містобудування та архітектури Новогродівської міської ради (Бучок):

4.1   Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації – детального плану території, зазначеного у п.1 цього рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

4.2 Забезпечити врахування громадських інтересів під час розроблення та затвердження  містобудівної документації детального плану території, зазначеного у п.1

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                                                  Л.М. Білецька