• Головна
Документ від 28.04.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
28.04.2020
 
Про затвердження тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та вивезення) і по прийому та розміщенню на полігоні ТПВ в м.Новогродівка

На підставі звернення директора комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка Бородійчук В.В. - виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка, для можливості забезпечення санітарного стану в місті, відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2028 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», рішення виконкому Новогродівської міської ради від 19 лютого 2020 року №25 « Про затвердження норм надання послуг з поводження з побутовими відходами в м.Новогродівка»,  керуючись пунктом 2 частини 3 статті 4 Закону України  “Про житлово-комунальні послуги”, підпунктом 2 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 вирішив:

  1. Затвердити комунальному підприємству «Комунтех» м.Новогродівка (Бородійчук)  - виконавцю послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами в розмірі:

1)  Тарифи на послуги по збиранню та вивезенню побутових відходів для населення, бюджетних організацій, та інших підприємств в м.Новогродівка, згідно розрахунку вартості послуг по збору та вивезенню побутових відходів в м.Новогродівка на 2020 рік  (додається).

2) Тарифи на послуги по прийому та розміщенню побутових відходів  на полігоні ТПВ в м.Новогродівка,  згідно додатку, (додається).

  1. Ввести в дію погоджені тарифи за умови проходження процедур, передбачених чинним законодавством України, з 01.07.2020.
  2. Рішення виконкому від  20.06.2018  № 81 «Про погодження тарифів на послуги по збиранню, вивезенню та розміщенню твердих побутових відходів в м.Новогродівка» визнати таким, що втратило чинність.

Міський голова                                                                                                      Л.М.Білецька

Додаток