Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 28.04.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

    

28.04.2020
 
Про затвердження Порядку організації у 2020 році оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок коштів міського бюджету

 З метою забезпечення організації оздоровлення та відпочинку дітей в м.Новогродівка за рахунок коштів міського бюджету, відповідно до статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», статті 3 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», на виконання рішень Новогродівської міської ради від 21.12.2018 № 7/51-14 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Новогродівка на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки», від 18.12.2019 № 7/63-1 «Про міський бюджет на 2020 рік», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок організації у 2020 році оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок коштів міського бюджету (додається).
  2. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) забезпечити організацію у 2020 році оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми відповідно до цього Порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань ( Безручко).

Міський голова                                                                         Л.М. Білецька

Додаток