Друкувати


УКРАЇНА
17.04.2020
 
Про створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в м.Новогродівка

Відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», керуючись Постановою Кабінету міністрів України від 22.08.2018 № 665 «Про затвердження типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», статтею Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Утворити в місті Новогродівка денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі з 01.06.2020, як структурний підрозділ Новогродівського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  2. Затвердити Положення про денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, що додається.
  3. Дозволити Новогродівському міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розмістити денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в окремому приміщенні, яке передано в оперативне управління центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді рішенням Новогродівської міської ради від 21.04.2017 № 7/26-2.

Новогродівський міський голова                                        Л.М.Білецька