Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 17.04.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
17.04.2020
 
Про створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в м.Новогродівка

Відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», керуючись Постановою Кабінету міністрів України від 22.08.2018 № 665 «Про затвердження типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», статтею Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Утворити в місті Новогродівка денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі з 01.06.2020, як структурний підрозділ Новогродівського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  2. Затвердити Положення про денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, що додається.
  3. Дозволити Новогродівському міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розмістити денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в окремому приміщенні, яке передано в оперативне управління центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді рішенням Новогродівської міської ради від 21.04.2017 № 7/26-2.

Новогродівський міський голова                                        Л.М.Білецька