• Головна
Документ від 16.04.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
16.04.2020
 
Про оздоровлення і відпочинок дітей у 2020 році в м. Новогродівка

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міської комплексної програми «Оздоровлення та відпочинок дітей міста Новогродівка на 2019-2022 роки» (із змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей Донецької області у 2020 році» від  № , з метою створення належних умов для відпочинку і оздоровлення дітей, учнівської  молоді міста, керуючись статтями 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна), відділу освіти м. Новогродівка (Кухтіна), міській службі у справах дітей (Маценко):

Забезпечити організацію оздоровлення і відпочинку  дітей у 2020 році на рівні 25% кількості дітей шкільного віку.

  1. Затвердити:

1)  Заходи щодо організації  оздоровлення і відпочинку дітей у 2020 році (додаються).

2)  Положення про  Міський міжвідомчий  штаб з координаціі  організації оздоровлення та відпочинку дітей (додається).

3) Склад штабу (додається).

4) Вартість дитячої путівки до дитячих закладів відпочинку – таборів з денним перебуванням в розмірі 550 грн. 00 коп. (п’ятсот п’ятдесят грн. 00 коп.).

  1. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна):

1) Організувати роботу згідно з вимогами відповідних служб, які надають дозвіл на відкриття:

Дитячих закладів відпочинку – таборів з денним перебуванням:

з 01.06.2020  по 19.06.2020 на базі загальноосвітнього закладу середньої освіти I-II ступенів № 9; 

з 22.06.2020 по 10.07.2020 на базі загальноосвітнього закладу середньої освіти I-IIІ ступенів № 7;

з 13.07.2020 по 30.07.2020   на базі загальноосвітнього закладу середньої освіти I-IIІ ступенів № 7.

Пришкільного ігрового майданчика «Веселунчик» з 01.06.2020 по 19.06.2020 на базі загальноосвітнього закладу середньої освіти I-II ступенів № 8.

Творчого майданчика з 03.08.2020 по 14.08.2020 на базі будинку дитячої творчості.

2) Забезпечити підбір медичних, педагогічних та спортивних працівників для роботи в таборах з денним перебуванням, пришкільному майданчику на базі загальноосвітнього закладу середньої освіти I-II ступенів № 8. Організувати інструктаж та навчання цих працівників, забезпечити безкоштовне проходження медичних комісій працівниками.

3) Провести семінар-нараду та навчання для начальників таборів, кухарів закладів відпочинку  з питань відпочинку, дотримання вимог санітарного законодавства, в тому числі щодо організації харчування, профілактики травматизму, безпеки життєдіяльності, надання невідкладної медичної допомоги дітям.

5) Встановити вартість харчування однієї дитини в закладах відпочинку – таборах з денним перебуванням у розмірі 49,00 грн. на день; пришкільному  ігровому майданчику -  26,00 грн. на день; творчому майданчику – 22,00 грн. на день.

  1. Міському міжвідомчому щтабу з координації організації оздоровлення і відпочинку дітей  у 2020 році в м. Новогродівка:

1)  Здійснити у встановлені терміни обстеження дитячих закладів відпочинку  - таборів з денним перебуванням щодо безпеки перебування в них дітей та готовності до роботи в літній оздоровчий період 2020 року згідно з вимогами чинного законодавства.

2)  Забезпечувати підбір та направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2020 року, в першу чергу:

-     дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

-     дітей з інвалідністю;

-    дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

-    дітей з багатодітних,  малозабезпечених сімей;

-    дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

-   дітей, які знаходяться на диспансерному обліку;

-  дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

-  дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

-   дітей з числа обдарованих і талановитих (переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання), лідерів дитячих громадських об’єднань.

3)  Здійснення заходів з часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.

  1. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» (Михаленко):

1)  Забезпечити в повному обсязі використання путівок, що виділяються за рахунок коштів обласного та державного бюджетів для  дітей, які потребують санаторного оздоровлення.

2)  Забезпечити безоплатне проведення профілактичних медичних оглядів усіх дітей, які отримують послуги з  оздоровлення і відпочинку.

  1. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна):

1)  Організувати роботу щодо поширення інформації про можливості отримання послуг із оздоровлення дітей із використанням засобів масової інформації, вебсайту міської ради.

2)  Забезпечувати організоване перевезення груп дітей до закладів оздоровлення та відпочинку та у зворотному напрямку згідно окремих розпорядчих документів.

3)  Висвітлювати хід підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста в місцевих засобах масової інформації або на вебсайті міської ради.

  1. Витрати коштів, пов’язані з організацією літнього оздоровлення дітей здійснювати за рахунок коштів державного, обласного та міського бюджету, за рахунок батьківських коштів, а також за рахунок коштів, не заборонених чинним законодавством.
  2. Рекомендувати підприємствам: ВП Шахта “Котляревська” (Шевцов), ВП шахта 1/3 “Новогродівська” (Костів), спільно з профспілками інформувати Новогродівське міської управління соціального захисту населення про кількість оздоровлених дітей за рахунок власних коштів до 25 серпня 2020 року.
  3. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна) :

1)  Організувати оздоровлення та відпочинок дітей з урахуванням заходів, затверджених цим рішенням.

2)  Інформувати Новогродівське міське управління соціального захисту населення про стан виконання заходів щодо проведення оздоровлення та відпочинку щомісячно до 25 числа травня, червня, липня, серпня 2020 року.

  1. Координацію роботи з виконання рішення покласти на Новогродівське міське управління соціального захисту населення (Мямліна), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Новогродівський міський голова                                          Л.М. Білецька

Додаток