• Головна
Документ від 09.04.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
09.04.2020
 
Про стан безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної безпеки, дитячого дорожньо-транспортного травматизму в закладах освіти в 2019 році та завдання на 2020 рік

           На виконання Законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку»,  «Про дорожній  рух»,  наказу  Міністерства  науки і  освіти  України  від 01.08.2003 № 563 «Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти» та з метою запобігання нещасних випадків як з дітьми, так і з працівниками навчально-виховних закладів, дорожньо-транспортного травматизму, керуючись статтями 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Новогродівської міської ради

в и р і ш и в:

  1. Інформацію начальника   відділу освіти м. Новогродівка Кухтіної Р.М. прийняти до відома.
  2. Роботу з безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної безпеки, дитячого дорожньо-транспортного травматизму в закладах освіти м. Новогродівка в 2019 році визнати задовільною.
  3. Затвердити План заходів щодо покращення стану з пожежної безпеки , охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти міста на 2020 рік (додається).
  4. Начальнику відділу освіти м. Новогродівка Кухтіній Р.М. забезпечити при наявності коштів протягом 2020 року виконання заходів щодо покращення стану з пожежної безпеки, охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти міста.
  5. Рекомендувати начальнику 13 ДПРЗ ГУ  ДСНС  України в Донецькій області  майору служби цивільного захисту Агібалову О.О. забезпечити проведення практичних занять з пожежної безпеки із працівниками та учнями закладів освіти міста один раз на семестр.
  6. Координацію дій по виконанню рішення покласти на начальника відділу освіти Кухтіну Р.М..

          

 Міський голова                                                                                 Л.М. Білецька