• Головна
Документ від 09.04.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
09.04.2020
 
Про затвердження плану спільних заходів щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, що вчинила домашнє насильство на 2020 рік в м. Новогродівка

З метою організації роботи в місті щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, що вчинила домашнє насильство відповідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому  насильству» та на виконання листа Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації   від 20.03.2020  №08/16/542/0/2-20 «План спільних заходів на 2020 рік у Донецькій області щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, що вчинила домашнє насильство», керуючись статтями 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради:

в и р і ш и в:

  1. Затвердити   план спільних заходів    щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, що вчинила домашнє насильство на 2020 рік в м. Новогродівка (додається).
  2. Міській службі у справах дітей (Маценко), відділу освіти  м. Новогродівка (Кухтіна), міському центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді (Носовська), Комунальне неприбуткове підприємство  «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» (Вороновська),   Комунальне некомерційне підприємство «Центр  первинної медично -  санітарної  допомоги   Новогродівської міської  ради», забезпечити, а Селидівському відділенню поліції   Покровського ВП  ГУНП України  в Донецькій області (Процік) рекомендувати:
    • Виконання плану спільних заходів щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, що вчинила домашнє насильство на 2020 рік в м. Новогродівка;
    • Інформування міської координаційної ради у справах дітей до 05.07.2020 та до 20.12.2020.
  3. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на міську службу у справах дітей (Маценко), контроль за виконанням – на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Міський голова                                                                           Л.М. Білецька