Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 03.03.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


03.03.2020
 
Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Центральна (біля автобусної зупинки) м. Новогродівка фізичній особі - підприємцю Ясунас Світлані Вітаутасівні.

Розглянувши заяву фізичної особі - підприємця Ясунас Світлани Вітаутасівни про надання дозволу на продовження терміну дії паспорту прив’язки та поновлення дії договору особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Центральна (біля автобусної зупинки) м. Новогродівка, відповідно до ст.ст. 12, 93, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розділу ХІІ Податкового кодексу України, згідно з  Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 року № 244 «Про затверджений Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», на підставі рішення Новогродівської міської ради від 30.01.2015 № 6/45-14 «Про затвердження «порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Новогродівка», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новогродівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Поновити договір особистого строкового сервітуту від 01.04.2017 для розміщення тимчасової споруди фізичній особі-підприємцю Ясунас Світлані Вітаутасівні, код ЄДРПОУ ххххххх, зареєстрований за адресою: Донецька область м.Новогродівка, вул., ХХХХ буд. Х, кв. ХХ, на територію загальною площею 0,0021 га, розташовану в м. Новогродівка по вул. Центральна (біля автобусної зупинки) під розміщення тимчасової споруди строком на 2 роки 11 місяців з платою у розмірі ХХ грн (ХХХ ХХХ) щомісяця, що становить 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради.
  2. Розмір плати переглядається у разі зміни коефіцієнту індексації до грошової оцінки земель.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                                                  Л.М. Білецька

Додаток