Друкувати


27.02.2020
 
Про поновлення договору оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Топаз» на земельну ділянку, розташовану в м. Новогродівка по вул. Центральна

 Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Топаз» в особі директора Нізельника Ігоря Анатолійовича про поновлення договору оренди землі, відповідно до ст. ст. 12, 93, 122, 123, 124,125, 126 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розділу ХІІ Податкового кодексу України, ст. 27, 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Поновити договір оренди землі товариству з обмеженою відповідальністю «Топаз» (ЄДРПОУ ХХХХХХ), юридична адреса: м. ХХХХХХХ, вул. ХХХХХХ, буд. ХХ на земельну ділянку площею 0,1005 га з кадастровим номером 1413600000:00:ХХХ:ХХХХ, розташовану у м. Новогродівка по вул. Центральна, надану в оренду, під розміщення та експлуатацію автозаправної станції, строком на 5 (п’ять ) років, з орендною платою у розмірі 3 776 грн. 32 коп. (три тисячі сімсот сімдесят шість грн. 32 коп.) щомісяця, що складає 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради.

1.1.Розмір орендної плати переглядається у разі зміни коефіцієнту індексації до грошової оцінки земель.                                                                                                                    

  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Топаз» у місячний термін укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди землі від 27.02.2007, зареєстрованого у Красноармійському міському відділі Донецької регіональної філії Державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру при Державному Комітеті України по земельних ресурсах» від 06.03.2007 року за № 040715900004 з Новогродівською міською радою та здійснити її державну реєстрацію права оренди земельної ділянки згідно чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Лукіна).

Міський голова                                                                                        Л.М. Білецька