Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 20.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


20.02.2020
 
Про затвердження результатів конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка

      З метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами в м.Новогродівка, для оголошення  переможця конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка, відповідно до Закону України «Про відходи», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070  (зі змінами)  «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», рішення Новогродівської міської ради від 14.02.2020 №7/65-1 «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка та затвердження конкурсної документації», керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про відходи», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити результати конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка, згідно протоколу від 24 березня 2020 року, (додається).

     2 Виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка визначити _____________________

     3.  Укласти з переможцем конкурсу Договір на надання послуг з вивезення побутових відходів в м.Новогродівка  терміном на ______ років.

  1. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Гашимова). 

Міський голова                                                                             Л.М.Білецька