• Головна
Документ від 17.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


17.02.2020
 
Про затвердження Положення про міський комітет забезпечення доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в м. Новогродівка

Керуючись статтями 34, 40, 59  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Типовим положенням про комітети забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (далі - Типове положення), затвердженим спільним наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства та Міністерства праці та соціальної політики  від 08.09.2006 № 300/339,  а також з метою координації роботи, пов'язаної зі створенням на території громади інвалідам та іншим маломобільним групам населення безперешкодного доступу до об'єктів соціальної інфраструктури і користування дорожньо-тротуарною мережею, транспортом, засобами зв'язку та інформації, виконком Новогродівської міської ради

в и р і ш и в:

  1. Затвердити Положення про міський комітет забезпечення доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури в м. Новогродівка у новій  редакції (додається).
  2. Затвердити склад міського комітету забезпечення доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури м. Новогродівка у новій редакції (додається).
  3. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконкому Новогродівської міської ради від 22.12.2010р. №244 «Про затвердження нового складу  міського комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в м. Новогродівка» та від 24.10.2018 р. №172 «Про внесення змін до складу міського комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури в м. Новогродівка».
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Є.М. Зазуляка.

Міський голова                                                                                 Л.М. Білецька

Додаток