• Головна
Документ від 11.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


11.02.2020
 
Про організацію робіт щодо підготовки м.Новогродівка до весняно-літнього періоду 2020 року

            З метою вчасного проведення комплексної підготовки м.Новогродівка до весняно-літнього періоду 2020 року, святкування Великодня та забезпечення належного санітарного порядку на території м.Новогродівка  після зимового періоду, відповідно до Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 27.11.2019 №310, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Провести:

1)         Двомісячник  благоустрою міста  з 16 березня по 16 травня  2020 року.

2)         День довкілля – 18 квітня 2020 року.

  1. Затвердити заходи щодо проведення робіт з благоустрою та Дня довкілля в м.Новогродівка у березні-травні 2020 року (додаються).
  2. Керівникам підприємств, установ, організацій, громадських організацій, банківських установ та торговельних і комерційних підприємств всіх форм власності, голів окремих ОСББ всіх форм власності  на прилеглих  територіях здійснювати заходи з прибирання та благоустрою відповідно до Типових правил благоустрою території населеного пункту згідно з додатком 3.

1)         Взяти під особистий контроль  виконання заходів з благоустрою на закріплених територіях відповідно  затверджених термінів.

2)         Забезпечити своєчасне,  якісне  виконання заходів з благоустрою міста та Дня довкілля на закріплених за підприємствами територіях  за рахунок власних коштів підприємства.

3)         Надати до управління міського господарства Новогродівської міської ради:

а)         Звіт про проведення Дня довкілля в м.Новогродівка до 26 квітня 2020 року за формою згідно  з   додатком 1. 

б)         Звіт про проведення  робіт з благоустрою м.Новогродівка до 27 травня 2020 року за формою згідно з  додатком 2.

  1. Відділу економіки (Усова) спільно з відділом містобудування та архітектури (Гринда):
  • Довести до відома приватних підприємців-власників торгових закладів про необхідність:

-         приведення у належний вигляд  фасадів та тильних боків  власних  торгових закладів та прилеглої до них території;

-           недопущення засмічення прилеглої території будівельними матеріалами;

-           проведення  ремонту та фарбування малих архітектурних форм.

2)         Здійснювати  контроль за виконанням заходів з благоустрою на закріплених територіях за торгівельними об’єктами міста.

  1. Управлінню міського господарства Новогродівської міської ради (Гашимова) :

1)         Забезпечити координацію дій щодо  підготовки м.Новогродівка до весняно-літнього періоду 2020 року.

2)         Укласти договори в період проходження  весняно – літнього періоду  2020 року з підрядними організаціями щодо  вивозу сміття та палого листя  після проведення санітарних днів в місті .

  1. Координацію виконанням даного рішення покласти на начальника управління міського господарства Новогродівської міської ради Гашимову С.Є,  контроль на першого заступника міського голови Булі Л.П.

Новогродівський

міський голова                                                                                                       Л.М.Білецька

Додаток