• Головна
Документ від 11.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


11.02.2020
 
Про дозвіл на знесення та часткову обрізку зелених насаджень в м.Новогродівка

З метою ліквідації наслідків негоди в м.Новогродівка, забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини, відповідно до статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045  «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 «Про затвердження правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Надати дозвіл на знесення та часткову обрізку зелених насаджень в м.Новогродівка за адресами, згідно з акту №5 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (додаток).
  2. Заявникам за власний рахунок проводити роботи з видалення та часткової обрізки зелених насаджень в м.Новогродівка та використовувати деревину для власних потреб.
  3. 3. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Гашимова).

Міський голова                                                                    Л.М.Білецька

Додаток