Друкувати


31.01.2020
 
Про створення комунального підприємства «Добробут» м.Новогродівка»

            З метою задоволення потреб громади в роботах і послугах, пов’язаних з вирішення місцевих завдань в галузі житлово-комунального господарства, утримання об’єктів благоустрою комунальної власності м.Новогродівка, створення й розвиток конкурентного середовища у сфері надання комунальних послуг,  згідно зі статтею 96 Цивільного кодексу України, статей 62, 78 Господарського кодексу України, статтею 28 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», керуючись статями 17, 25, 26, 42, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Створити з 01 березня 2020 року комунальне підприємство «Добробут» м.Новогродівка.
  2. Затвердити Статут комунального підприємства «Добробут» м.Новогродівка (додається).
  3. Міському голові визначити кандидатуру керівника новоствореного комунального підприємства «Добробут» м.Новогродівка та укласти контракт.
  4. Доручити призначеному керівнику комунального підприємства «Добробут» м.Новогродівка забезпечити здійснення заходів з державної реєстрації новоствореного комунального підприємства в установленому законодавством порядку.
  5. Утворити розмір статутного капіталу комунального підприємства «Добробут» м.Новогродівка у розмірі 100,0 тис.грн. (сто тисяч гривень) за рахунок коштів міського бюджету та сплатити його не пізніше 1 місяця до закінчення першого року з дня державної реєстрації підприємства.
  6. Міському фінансовому управлінню (Коломієць) передбачити кошти на фінансування внеску статутного капіталу зазначеного комунального підприємства.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв'язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою.  

Міський голова                                                                                                Л.М.Білецька

Додаток