Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 31.01.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


31.01.2020
 
Про надання згоди на передачу майна комунальної власності територіальної громади м.Новогродівка

            З метою раціонального та ефективного використання комунального майна територіальної громади м.Новогродівка, належного утримання матеріальних цінностей, безперебійного надання послуг населенню по вивозу твердих побутових відходів, забезпечення належної організації ритуальної служби, виконання заходів по утриманню зелених насаджень,  у зв’язку з визначенням комунального підприємства «Комунальник» неплатоспроможним та припиненням його фінансово-господарської діяльності,  керуючись статтею  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу майна комунальної власності територіальної громади м.Новогродівка з оформленням акту прийому-передачі на баланс КП «Доброрбут» м.Новогродівка з балансу КП «Комунтех» згідно   додатку  (додається).
  2. Керівникам КП «Добробут» та КП «Комунтех» здійснити прийом – передачу комунального майна в термін до 04.03.2020 з відображенням у бухгалтерському обліку матеріальних цінностей та оформленням акту прийому-передачі.
  3. Надати згоду КП «Добробут» м.Новогродівка проводити заключення договорів оренди транспортних засобів.
  4. Координацію за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, транспорту і зв’язку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Левченко).

Міський голова                                                                                                          Л.М.Білецька