Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 7/66-3 від 28.02.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.02.2020 №7/66-3
 
Про затвердження Гімну територіальної громади міста Новогродівка та Положення «Про зміст, опис та порядок використання Гімну територіальної громади міста Новогродівка»

З метою утвердження місцевого самоврядування, збереження історичної спадщини, враховуючи історичні, культурні, соціально-економічні та інші місцеві особливості і традиції міста Новогродівка, важливе значення місцевої символіки у процесі національного відродження на сучасному етапі державотворення, відповідно Указу Президента України від 18.05.2000р. № 694/2000 «Про впорядкування геральдичної справи в Україні», «Методичних рекомендацій з питань геральдики і прапорництва областей, районів у містах та територіальних громад міст, селищ і сіл (територіальні і муніципальні символи)», керуючись   статтями  16, 22, 26, 28, зокрема п.14 ч.1 статті 22, п. 49 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Гімн ( текст українською та англійською мовами) та партитуру гімну територіальної громади міста Новогродівка (Додаток  1).
  2. Затвердити Положення «Про зміст, опис та порядок використання Гімну територіальної громади міста Новогродівка» (Додаток 2).
  3. Міському відділу культури (Савула) виготовити партитуру та звуковий еталонний запис (оригінал) Гімну територіальної громади міста Новогродівка.
  4. Контроль за виконанням цього рішенням покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (Радченко).

Міський голова                                                                              Л.М. Білецька

Додаток